- |
Product ID
JD8183
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Weight
0.73 g
Size (w x h)
11 x 11 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21130 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7.5 x 7.5 mm |
| Weight | 0.76 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6788 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.19 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6791 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.43 g |







