- |
Product ID
JD9458
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.18 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.92 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |







