- |
Product ID
JD4100
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Weight
0.99 g
Size (w x h)
11.9 x 8 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15706 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15705 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15707 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |



Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21571 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2257 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.85 g |







