Sterling Silver Bird Ear Studs – JD4936
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD4936
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish)
Weight
0.4 g
Size (w x h)
5 x 4 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21525 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7.5 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.19 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.35 g |







