- |
Product ID
JD6423
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Finishing
Hand Polish
Weight
1.30 g
Size (w x h)
9 x 7 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.19 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |







