- |
Product ID
JD17092
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Imitation Pearl, Crystal
Weight
0.60 g
Size (w x h)
7 x 6 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24535 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.25 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23612 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23758 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 18 mm |
| Weight | 2.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23629 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |







