- |
Product ID
JD7057
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Finishing
Enamel
Weight
0.7 g
Size (w x h)
6 x 10 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1730 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1712 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1142 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4883 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.36 g |







