Sterling Silver Anchor Ear Studs – JD24360
- |
Product ID
JD24360
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.70 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.92 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.43 g |











