- |
Product ID
JD20960
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Finishing
Hand Polish
Weight
0.53 g
Size (w x h)
8 x 10 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24357 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.19 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.70 g |







