6mm Round Imitation Stone Sterling Silver Ear Studs – JD24410
5 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD24410
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Imitation Stone
Weight
0.75 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24406 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24409 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24404 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24407 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |







