6mm Crystal Sterling Silver Ear Studs with Chain – JD6648
£5.79 – £6.43 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD6648
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
1.05 g
Size (w x h)
6 x 6 mm
Chain Length
4 cm
Chain Thickness
1.20 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 20 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10291 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 2.5 cm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23198 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 27 mm |
| Weight | 1.40 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23127 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20727 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 24 mm |
| Weight | 1.14 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |








