5mm Round Cubic Zirconia Sterling Silver Ear Studs – JD1974
£2.06 – £2.57 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD1974
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.72 g
Size (w x h)
5 x 5 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2053 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14984 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3163 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |















