5mm Pearl Sterling Silver Ear Studs – JD1436
- |
Product ID
JD1436
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Imitation Pearl
Weight
0.48 g
Size (w x h)
5 x 5 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23758 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 18 mm |
| Weight | 2.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |



Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1437 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.48 g |


Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.95 g |










