4mm Star Crystal Sterling Silver Ear Studs – JD24730
- |
Product ID
JD24730
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Weight
0.43 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19479 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Weight | 0.76 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10062 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5199 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12784 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Weight | 0.76 g |



























