4mm Heart Cubic Zirconia Ear Studs – JD18125
- |
Product ID
JD18125
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.57 g
Size (w x h)
4 x 4 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1341 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1342 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.96 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9684 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.09 g |














