3x5mm Pear Crystal Sterling Silver Ear Studs – JD24732
- |
Product ID
JD24732
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Weight
0.45 g
Size (w x h)
3 x 5 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9564 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.04 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.2 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8896 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24737 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |























