20mm Sterling Silver Ear Hoops – JD7474
Out of stock /Need more than what's in stock?
Only Production Orders
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD7474
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Gold Plated Silver Jewellery
Weight
1.10 g
Hoop Size
1.5 x 20 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1310 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1313 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.40 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1320 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 25 mm |
| Weight | 0.88 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1315 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17079 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.3 x 14 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6619 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.5 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |







