15mm Sterling Silver Huggie Earrings – JD21451
- |
Product ID
JD21451
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
2.20 g
Hoop Size
3 x 15 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.40 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19137 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.8 x 14 mm |
| Weight | 1.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3.5 x 11 mm |
| Weight | 1.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3 x 15 mm |
| Weight | 2.20 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Hoop Size | 3 x 13 mm |
| Weight | 1.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11914 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.55 g |











