- |
Product ID
JD9604
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish)
Weight
0.86 g
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9603 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1542 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 16 mm |
| Weight | 0.84 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1510 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 1.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.74 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8699 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20998 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Hoop Size | 1.2 x 16 mm |
| Weight | 1.15 g |







