10mm Sterling Silver Heart Huggie Earrings – JD22729
- |
Product ID
JD22729
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.26 g
Hoop Size
2 x 10 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24363 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22721 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.3 x 11 mm |
| Weight | 1.01 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery, Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Hoop Size | 1.3 x 11 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20662 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.24 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25141 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.18 g |











