- |
Product ID
JD19519
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Hand Polish
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
1.23 g
Hoop Size
2.2 x 10 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6710 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 1.5 x 18 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7978 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 14 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19608 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 13 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7976 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |







