Sterling Silver Heart Bracelet – JD7784
- |
Product ID
JD7784
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
0.88 g
Size (w x h)
8 x 7 mm
Chain Length
15 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1-20-mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22609 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3, 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5, 6 x 4 mm |
| Weight | 0.82 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 4.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24136 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 13 x 8 mm |
| Weight | 1.25 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11208 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8696 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 1.06 g |











