Sterling Silver Unicorn Charm Ear Hoops – JD20584
£12.00 £10.80 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
33 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD20584
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Rhodium
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Weight
1.80 g
Size (w x h)
9 x 10 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2948 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD2947 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8264 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 0.7 g |







