- |
Product ID
JD7372
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Finishing
Enamel
Weight
0.68 g
Size (w x h)
7 x 10 mm
Chain Length
13 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.20 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8783 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.87 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21626 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |







