- |
Product ID
JD10535
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Enamel
Weight
0.49 g
Size (w x h)
7 x 7 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6630 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21578 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6631 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |







