- |
Product ID
JD1933
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Enamel
Weight
0.50 g
Size (w x h)
7 x 7 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23953 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1832 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1750 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.66 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9287 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |









