Sterling Silver French Fries Ear Studs – JD19378
£4.72 £4.25 /Need more than what's in stock? Add to wishlist
22 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD19378
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Stone Type
Crystal
Weight
0.70 g
Size (w x h)
7 x 9 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7078 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7077 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22163 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |







