- |
Product ID
JD19176
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Finishing
Enamel
Weight
0.58 g
Size (w x h)
7 x 7 mm
Chain Length
13 cm + 3 cm Extension
Chain Thickness
1.00 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20761 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23166 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21201 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8, 7 x 9, 8 x 9 mm |
| Weight | 0.98 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7, 9 x 9, 8 x 10 mm |
| Weight | 1.00 g |







