- |
Product ID
JD1819
Metal
925 Sterling Silver
Plating
E-Coat (Anti-Tarnish)
Finishing
Enamel
Weight
0.6 g
Size (w x h)
9 x 7 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9733 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1805 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9731 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9888 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.50 g |







