Sterling Silver Daisy Flower Charm Ear Hoops – JD6760
Out of stock /Need more than what's in stock?
Only Production Orders
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD6760
Metal
925 Sterling Silver
Plating
14k Rose Gold
Finishing
Enamel
Weight
0.8 g
Size (w x h)
8 x 8 mm
Hoop Size
1.2 x 12 mm (External Diameter)
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6772 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6024 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22964 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13550 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |







