- |
Product ID
JD21943
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Crystal
Weight
0.56 g
Size (w x h)
9 x 6 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6862 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9516 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23499 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6861 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6817 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |







