Sterling Silver Butterfly Screw Back Bullet Earrings – JD9516
51 in stock /Need more than what's in stock?
- |
Product ID
JD9516
Metal
925 Sterling Silver
Plating
Plain 925 Silver Jewellery
Stone Type
Cubic Zirconia
Weight
1.57 g
Size (w x h)
6 x 7 mm
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23469 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6862 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23499 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21957 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6861 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |







