Sterling Silver Bear Ear Studs – JD20836
Out of stock /Need more than what's in stock?
Get an alert when the product is in stock:
- |
Product ID
JD20836
Metal
925 Sterling Silver
Finishing
Enamel
Stone Type
Crystal
Tarnish Protection
E-Coat
Weight
0.47 g
Size (w x h)
8 x 6 mm
Sold As
Pairs
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22776 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24332 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22767 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |







