AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16448 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 6 mm |
| Weight | 0.91 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4947 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8583 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 20 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16456 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11649 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 15 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10718 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3732 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16591 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16514 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 8 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16471 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 13 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16356 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.36 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15679 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16384 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 13 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16473 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16463 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15754 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 0.91 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9515 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 2.15 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 13 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12044 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16462 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9718 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10015 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10016 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16387 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8491 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 12 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16336 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16334 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16490 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16460 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Hoop Size | 2 x 13 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16378 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.76 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16451 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.54 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15773 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 2.07 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16103 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.13 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16330 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9243 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8495 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 16 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16372 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 7 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9236 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.2 x 12 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16329 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 15 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9519 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 17 x 25 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15712 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.36 g |
| Sold As | Pairs |




























































