AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 10 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 10 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17068 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17070 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17071 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17076 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17057 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17054 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14989 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17077 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 8 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15828 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 8 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17252 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 5 mm |
| Weight | 0.4 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17014 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17445 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 16 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17330 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 11 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16500 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17223 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17226 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.54 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17221 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17209 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17375 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16496 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17518 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 16 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17333 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 1.69 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17321 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 12 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17402 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17349 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 10 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 14 mm |
| Weight | 2.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17010 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17558 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 2 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15527 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17114 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17035 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10652 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17338 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17334 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 11 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17404 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13881 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 40 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17778 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17121 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10140 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17560 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3.5 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17018 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.46 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15554 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 14 mm |
| Weight | 1.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16584 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 17 x 17 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17559 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17319 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.6 x 4.5 mm |
| Weight | 1.95 g |
| Sold As | Pieces |




























































