AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17345 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17531 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pairs |
KLMNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15466 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 5 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16326 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 15 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17171 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13048 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13968 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 20 mm |
| Weight | 1.16 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11760 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 20 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17173 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 4 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7.50 x 7.50 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17790 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12520 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12479 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10752 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10753 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10754 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10467 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9760 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9746 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18036 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18037 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18035 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18026 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18028 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18038 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.54 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.42 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17256 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 12 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18007 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17863 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 20 x 20 mm |
| Weight | 2.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17662 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17668 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Weight | 2.08 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17103 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16583 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.36 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17034 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17216 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17262 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 15 mm |
| Weight | 1.26 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17075 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15821 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17062 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17058 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17059 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15817 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17060 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17065 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14987 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17066 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.08 g |
| Sold As | Pieces |




























































