NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17976 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18237 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pairs |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17975 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12702 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18030 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.9 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18091 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17546 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10696 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 8 mm |
| Weight | 1.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14072 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9254 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18123 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 15 mm |
| Weight | 2.35 g |
| Sold As | Pairs |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18094 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.6 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18090 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 2.12 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8604 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3 mm |
| Weight | 1.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17521 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17444 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18046 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.5 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17443 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 5 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9508 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17484 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 3 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9252 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8989 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 30 mm |
| Weight | 1.85 g |
| Sold As | Pairs |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18349 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18402 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.1 mm |
| Weight | 1.10 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15043 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.4 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8990 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 16 mm |
| Weight | 1.33 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18092 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9248 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 12 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9251 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 11 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8985 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 30 mm |
| Weight | 1.31 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18031 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 3.5 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9485 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.2 x 12 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18006 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.34 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8991 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 20 mm |
| Weight | 1.89 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18054 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17666 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 16 mm |
| Weight | 2.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17393 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18004 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 15 mm |
| Weight | 1.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17849 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 12 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18106 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 3 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 16 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11064 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 15 mm |
| Weight | 1.37 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17557 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17392 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 15 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |






























































