AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18724 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15541 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15606 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18772 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18839 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18319 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18740 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18833 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18789 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18739 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18835 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15574 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18874 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18725 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18746 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16174 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.69 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17953 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 2 mm |
| Weight | 1.34 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17219 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.36 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15542 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9549 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16193 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18898 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18834 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18894 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19116 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.9 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14583 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18867 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18879 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 6 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18903 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.67 g |
| Sold As | Pieces |
JL
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 19 x 5 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18876 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14672 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18892 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18862 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18735 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18887 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.51 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18888 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 1.44 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18750 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17335 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 16 mm |
| Weight | 1.06 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18891 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.52 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18889 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17279 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.71 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17282 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Weight | 1.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17008 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9602 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 40 mm |
| Weight | 3.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15594 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14658 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17263 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19080 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.9 x 8 mm |
| Weight | 0.11 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.56 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18890 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 1.39 g |
| Sold As | Pieces |




























































