AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19543 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 12 mm |
| Weight | 1.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15124 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9200 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 10 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19390 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.87 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8983 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.3 x 18 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17283 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 8 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9206 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Weight | 0.39 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17491 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.80 x 10 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15087 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18850 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9181 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.6 x 10 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9245 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17274 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pieces |
JL
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18095 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15135 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15108 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18845 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19497 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19492 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 7 mm |
| Weight | 1.83 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18847 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19488 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19487 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19133 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 13 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15667 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 13 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.30 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD15138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 10 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9180 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.8 x 14 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
JNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 9 mm |
| Weight | 2.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17866 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18848 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18824 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 20 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17275 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.40 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18849 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
LN
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19376 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 2.2 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18418 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 4 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18765 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 3.3 mm |
| Weight | 2.53 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19426 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19404 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19247 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 1.68 g |
| Sold As | Pieces |
JLNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19278 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.5 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18828 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.3 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18844 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18853 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
LP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18129 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18766 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18851 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.82 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19280 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19218 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 4 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19233 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18855 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |





























































