AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20655 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 1.5 x 9 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 1.42 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10116 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 105 cm + 30 cm Extension |
| Weight | 4.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20664 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20607 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20663 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 13 mm |
| Weight | 1.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20615 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20689 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 10 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20662 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.24 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.2 x 12 mm |
| Weight | 1.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20690 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20631 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.00 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20657 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9893 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.64 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17450 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20691 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 40 mm |
| Weight | 1.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20629 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 3 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14698 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20617 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 11 mm |
| Weight | 1.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20609 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 3.5 mm |
| Weight | 0.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19928 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 1.03 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20621 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2 x 11 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.5 x 2.5 mm |
| Weight | 0.44 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19924 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20608 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19926 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20681 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 4 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11245 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20661 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 2.5 x 11 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20686 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20685 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20622 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 3 x 16 mm |
| Weight | 2.55 g |
| Sold As | Pairs |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20614 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.6 mm |
| Weight | 1.60 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11525 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 9 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18759 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20677 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 14 mm |
| Weight | 2.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10276 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20544 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 35 cm + 5 cm Extension |
| Weight | 6.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20543 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Chain Length | 15 cm + 3 cm Extension |
| Weight | 2.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 1.23 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20542 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 40 mm |
| Weight | 1.22 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20539 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 14 mm |
| Weight | 0.83 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20537 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 6 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20540 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 12 mm |
| Weight | 0.87 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20533 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 30 mm |
| Weight | 1.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20532 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 31 mm |
| Weight | 1.61 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20530 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 31 mm |
| Weight | 1.43 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20536 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 31 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20534 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 30 mm |
| Weight | 1.51 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20529 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 30 mm |
| Weight | 1.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20602 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.47 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 5 x 11 mm |
| Weight | 1.49 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12240 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD14056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pairs |




























































