AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20252 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20254 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.90 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20255 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20780 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20888 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20885 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21646 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.53 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21653 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 12 mm |
| Weight | 0.98 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9903 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21671 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 14 mm |
| Weight | 1.80 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21669 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.75 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21670 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 4 mm |
| Weight | 0.85 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21675 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.28 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21659 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21672 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 4 mm |
| Weight | 1.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21655 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.2 x 14 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21658 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19988 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5.5 mm |
| Weight | 1.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21657 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.72 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21648 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 0.38 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21642 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.2 x 12 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21652 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 12 mm |
| Weight | 0.96 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21647 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.41 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21663 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 11 mm |
| Weight | 1.75 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21644 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21605 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11100 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 11 x 15 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21604 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21607 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21603 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.02 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20249 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pieces |
LNP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21395 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.38 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20779 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 4 mm |
| Weight | 0.81 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.67 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20924 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20251 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20236 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.92 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20227 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20198 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pieces |
NP
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Band Width | 1.9 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20212 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20230 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20221 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21436 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 5 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16919 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20798 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21403 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 13 mm |
| Weight | 0.86 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20234 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 5 |
|---|---|
| Product ID | JD21373 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 8 mm |
| Weight | 1.35 g |
| Sold As | Pack |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21570 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20211 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21572 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.14 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20195 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.46 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21556 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.48 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20231 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.37 g |
| Sold As | Pairs |




























































