AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22427 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.57 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22430 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.58 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22613 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6, 4 x 4 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24377 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24219 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.80 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24439 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 0.5 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25022 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.21 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3.5 x 4 mm |
| Weight | 0.52 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.66 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24221 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24225 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 3 mm |
| Weight | 0.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24220 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24550 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.74 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24433 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.59 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24489 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 11 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24431 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.70 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD23088 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 12 x 12 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24258 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 6 x 14 mm |
| Weight | 2.50 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.84 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.91 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD25134 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.76 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.9 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24428 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24432 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.99 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24478 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.89 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24480 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.71 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22119 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 27 mm |
| Weight | 2.03 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.77 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22446 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.19 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD22429 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 5 x 14 mm |
| Weight | 0.93 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24429 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24484 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.88 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24371 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 14 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24379 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 7 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24383 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 13 mm |
| Weight | 1.50 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24381 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 10 mm |
| Weight | 1.73 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24380 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 9 mm |
| Weight | 1.54 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24378 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 15 x 9 mm |
| Weight | 1.4 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24375 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 1.69 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24374 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 14 x 10 mm |
| Weight | 1.57 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24370 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 12 mm |
| Weight | 1.55 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 1.39 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 10 mm |
| Weight | 1.48 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 9 mm |
| Weight | 1.65 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 13 x 10 mm |
| Weight | 1.40 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24391 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.18 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24389 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24388 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 3 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.11 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24384 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.94 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24401 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.79 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24400 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 1.09 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24399 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.8 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.25 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24397 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 1.05 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24395 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 1.1 g |
| Sold As | Pairs |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD24394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.97 g |
| Sold As | Pairs |




























































