AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20008 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 11 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20057 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20021 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.71 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19978 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19894 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20074 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19972 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19979 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18544 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19977 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20020 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8672 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7, 8 x 12 mm |
| Weight | 1.1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20019 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.79 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19884 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD13394 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19686 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19803 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19802 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD19957 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 1.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9712 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD18125 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19871 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.64 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19663 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19711 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19665 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19703 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19704 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.78 g |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19666 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19610 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19626 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19632 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19631 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19633 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19630 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19628 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 5 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19573 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19205 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.10 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19342 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19386 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19331 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19385 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19514 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19512 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19513 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19527 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19285 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19383 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19402 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19350 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19510 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD19509 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17387 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 5 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD16994 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 13 mm |
| Weight | 0.76 g |





























































