AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21580 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 11 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD17398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21664 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21590 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20772 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20764 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21774 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12606 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 12 mm |
| Weight | 0.69 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20795 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21765 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 5 mm |
| Weight | 0.05 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21767 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21684 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21681 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 50 |
|---|---|
| Product ID | JD21345 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 3 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21449 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21620 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21578 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21619 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20906 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20912 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21575 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21358 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20969 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |



AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21571 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20202 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21346 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.40 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 50 |
|---|---|
| Product ID | JD21344 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21338 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 2.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21357 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.7 x 30 mm |
| Weight | 1.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21356 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.5 x 20 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21355 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.55 x 38 mm |
| Weight | 1.20 g |
AVAILABILITY: In stock
| Pack of | 10 |
|---|---|
| Product ID | JD21354 |
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 0.55 x 20 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.38 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD12627 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20770 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21170 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21169 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21161 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21261 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21183 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.97 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21182 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.97 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21177 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21178 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21181 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 1.97 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21179 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21094 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21095 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21096 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.41 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21089 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD21014 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20958 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.33 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20716 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20715 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20713 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20712 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20711 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD20710 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |




























































