Showing 301–349 of 349 results
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 1.2 x 10 mm |
| Weight | 0.45 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3362 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 12 mm |
| Weight | 0.20 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3361 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3360 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.7 x 10 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3354 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3352 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3348 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.9 x 12 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3347 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Hoop Size | 0.6 x 10 mm |
| Weight | 0.18 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3346 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4.8 x 1.7 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3344 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 1.5 mm |
| Weight | 0.2 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3343 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 1.5 mm |
| Weight | 0.15 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3339 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.25 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3337 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.17 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3336 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.13 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3318 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3317 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3316 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3314 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3312 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3308 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3307 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3306 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.50 x 1.50 mm |
| Weight | 0.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3305 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3303 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3302 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3300 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3297 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.80 x 1.80 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3293 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.8 x 1.8 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3290 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.04 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3270 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3269 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1592 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1591 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1590 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1587 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 1 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1577 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |































































