Showing 241–255 of 255 results
Filter
Filter
Categories
SALE
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3269 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2.50 x 2.50 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3268 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
SALE
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3267 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3260 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3253 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10


Select Colour
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3232 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 4 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1592 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1591 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.08 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1590 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1.5 x 1.5 mm |
| Weight | 0.06 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1587 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 1 x 1 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1582 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.05 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 3
MIN. ORDER OF 3
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1577 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |
Min. Order of 10
MIN. ORDER OF 10
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD1576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 6 x 4 mm |
| Weight | 0.07 g |
| Sold As | Pieces |



















