AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 10 x 1.6 mm |
| Weight | 0.36 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7913 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Weight | 0.32 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6207 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8 x 50 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6183 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4640 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 8.5 x 5.5 mm |
| Weight | 0.31 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4639 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold |
| Size (w x h) | 0.6 x 5 mm |
| Weight | 0.27 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3226 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 0.6 x 11 mm |
| Weight | 0.49 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3212 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat |
| Chain Length | 4.5 cm |
| Weight | 0.68 g |
| Sold As | Pieces |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD3210 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Size (w x h) | 8 x 50 mm |
| Weight | 0.62 g |
| Sold As | Pieces |









