Showing 1561–1620 of 1947 results
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7514 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7513 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6522 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.88 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7408 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 11 mm |
| Weight | 0.90 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7477 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7055 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4858 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4918 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7476 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6486 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5061 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7043 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7041 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.84 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7045 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 7 mm |
| Weight | 0.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7037 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.76 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7031 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7027 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7047 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 14 mm |
| Weight | 0.98 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6447 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4829 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5023 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.46 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6792 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6368 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 10 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4641 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.4 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7228 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7229 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.57 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5974 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 8 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7052 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 9 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5301 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5589 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4533 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.90 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4917 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6206 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5578 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.02 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6634 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 1.02 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6651 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4785 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4787 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.38 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6999 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Weight | 0.44 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6624 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6623 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6622 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.49 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5789 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.06 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6817 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5192 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.06 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6952 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6951 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 7 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6950 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6949 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 4 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6857 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6852 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4545 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 1.06 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6853 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5349 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.39 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6484 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5220 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5650 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |































































