Showing 1501–1560 of 1947 results
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4524 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5222 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5060 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5800 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5032 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 5 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5039 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 10 mm |
| Weight | 1.00 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6485 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4353 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.50 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5067 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7585 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 12 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6791 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6788 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6204 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 6 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4549 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6654 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6203 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.73 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5593 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6366 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.60 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4732 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.22 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4718 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4778 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 2 mm |
| Weight | 0.45 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4714 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.56 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6398 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.06 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6396 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 1.06 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.83 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5311 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 2.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6412 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.42 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7296 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.98 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6682 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 5 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5579 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 9 mm |
| Weight | 0.9 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4289 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6418 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.03 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4367 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 5 mm |
| Weight | 0.74 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6415 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6422 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6423 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 7 mm |
| Weight | 1.30 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6231 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Weight | 1.04 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5671 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 18 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4246 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.95 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4948 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6461 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.65 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6369 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 6 mm |
| Weight | 0.59 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7051 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.84 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7194 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.93 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6933 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.88 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7000 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD11308 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 11 x 7 mm |
| Weight | 0.51 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5086 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 3 x 3 mm |
| Weight | 0.42 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5273 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.67 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5359 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5465 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7057 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 10 mm |
| Weight | 0.7 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4876 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7787 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 8 mm |
| Weight | 0.74 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7786 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 7 mm |
| Weight | 0.82 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7054 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7517 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 7 mm |
| Weight | 0.70 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7515 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 13 x 6 mm |
| Weight | 0.65 g |


































































