Showing 1321–1380 of 1951 results
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8732 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 1.1 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9281 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9280 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 8 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8726 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 9 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5138 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 10 mm |
| Weight | 0.8 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8336 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2.3 x 12 mm |
| Weight | 1.23 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8468 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.5 g |

AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8922 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.60 g |


AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8902 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.04 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8903 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 0.99 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8899 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4.5 x 4.5 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8930 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8895 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8896 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8897 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.2 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8921 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.81 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8904 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.85 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8925 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1.5 x 10 mm |
| Weight | 1.07 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8715 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.28 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8483 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 4 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD9167 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 4 x 4 mm |
| Weight | 0.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8719 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 5 mm |
| Weight | 0.61 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8710 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8576 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 10 x 10 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8706 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 4 x 12 mm |
| Weight | 0.75 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8713 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 6 mm |
| Weight | 1.35 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8723 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.88 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8708 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 7 mm |
| Weight | 0.63 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 6 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5555 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1 x 22 mm |
| Weight | 1.15 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4913 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Weight | 1.28 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8741 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.53 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8744 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 6 x 9 mm |
| Weight | 0.48 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8745 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 8 mm |
| Weight | 0.68 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4934 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 10 x 25 mm |
| Weight | 1.28 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4981 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 15 x 25 mm |
| Weight | 1.00 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8709 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.78 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8720 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.8 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8567 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Rhodium |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 1.32 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8569 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.8 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8714 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 6 mm |
| Weight | 0.98 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6660 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 8 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4986 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 5 x 15 mm |
| Weight | 0.86 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7974 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 9 mm |
| Weight | 0.54 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8271 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 7 mm |
| Weight | 0.55 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8679 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 7 x 4 mm |
| Weight | 0.43 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD6163 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Rose Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 11 mm |
| Weight | 0.8 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5063 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Oxidized E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 8 x 6 mm |
| Weight | 0.7 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4859 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | 14k Gold Plated Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4915 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 8 x 10 mm |
| Weight | 0.58 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD10056 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 6 x 5 mm |
| Weight | 0.47 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5552 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 14 x 1 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5551 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 14 x 1 mm |
| Weight | 1.18 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5474 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 1 x 15 mm |
| Weight | 0.80 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7568 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2.50 x 13 mm |
| Weight | 0.62 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD8320 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 9 x 9 mm |
| Weight | 1.12 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5017 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 2 x 25 mm |
| Weight | 0.92 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD4905 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 4 x 6 mm |
| Weight | 0.5 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD5295 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | Plain 925 Silver Jewellery |
| Size (w x h) | 3 x 7 mm |
| Weight | 0.52 g |
AVAILABILITY: In stock
| Product ID | JD7790 |
|---|---|
| Metal | 925 Sterling Silver |
| Plating | E-Coat (Anti-Tarnish) |
| Size (w x h) | 9 x 8 mm |
| Weight | 0.90 g |




























































